M ČR hala žactvo 2016

Dva bronzy pro ARCUS

Dvě bronzové medaile vystřílely naše starší žákyně v divizi reflexní luk na halovém Mistrovství České republiky žactva v Humpolci (19. - 20. března 2016). Radka Štádlerová, která byla v kvalifikaci osmá, předvedla ve čtvrtfinále ohromný kousek, kdy v napínavém souboji porazila favoritku šampionátu a vítězku kvalifikace Anetu Venhudovou z Ostravy. Po jedné výhře, jedné remíze a jedné prohře, kdy bylo skóre nerozhodně 3:3, dokázala dvakrát vyhrát a tím stav utkání zakončit ve svůj prospěch 7:3. V semifinále pak Radka prohrála v obráceném poměru s pozdější stříbrnou medailistkou Eliškou Novotnou z Prostějova. Ve finálovém souboji však Radka již nenechala nic náhodě a vyhrála hladce 6:0.

Radka spolu se sestrami Petrou a Markétou Bednářovými závodila ještě v soutěži družstev. V kvalifikaci obsadily páté místo a ve čtvrtfinále potřebovaly porazit čtvrtou Bystřici. To se díky dvěma vítězstvím a jedné remíze povedlo. Souboj o postup do finálové čtyřky skončil 5:3. V semifinále tým ARCUSu prohrál s výborným družstvem Ostravy 6:2. Ve finále se pak děvčata dokázala dobře koncentrovat a soupeřkám z Prostějova nedala šanci. Tento bronzový souboj skončil již po třetím setu hladce 6:0.

V Humpolci ještě závodili Sam Švinger a Terezka Sýkorová. Sam obsadil dělené 16. místo ve starších žácích a Teri skončila na děleném 9. místě mezi mladšími žákyněmi.

Vyhledávání

© 2015-2016 LK ARCUS Plzeň

Vytvořeno službou Webnode