MČR v terčové lukostřelbě dospělých - Znojmo

27.08.2018 21:46

A je to tady. Sedmičlenná výprava Arcusu přivezla z tohoto MČR 4 medaile.

Začalo to v sobotu dopoledne medailí v družstvech žen, (Horáčková Marie, Bolehovská Aneta, Aisbrychová Eva), kdy naše družstvo v souboji o bronzovou medaili porazilo tým 1.LK Plzeň 1935.

Odpolední eliminace jednotlivců pokračovala medailovými ambicemi, v ženách Eva Aisbrychová potvrdila svoji zkušenost a v boji o bronzovou medaily porazila Marcelu Jarochvou z Ostravy 6:0 a v Arcusu je další medaile.

Ovšem to nebyl konec, do nedělního finále o mistrovské medaile se probojoval v seniorech reflexní luk  Michal Heřman a v ženách reflexní luk Maruška Horáčková.

Neděle začala úžasně, Michal Heřman na svém prvním MČR v roli seniora se opřel do zkušeného Mirka Grohmana z Přerova a v rozstřelu vybojoval pro sebe  první zlatou medaily a tilul Mistra ČR v seniorech a získal třetí medaili pro Arcus na tomto mistrovství. Potvrdil pořekadlo - přišel, viděl, zvítězil.

Vyvrcholením šampionátu byl souboj naší Marušky Horáčkové s reprezentační kolegyní juniorkou Klárou Grapovou z Ostravy. Maruška potvrdila roli nejlepší lukostřelkyně v ČR a jednoznačně zvítězila 6:2. A stává se Mistryní ČR v terčové lukostřelbě dospělých po třetí v řadě.

Všem moc blahopřejeme.

 

Konečné výsledky - files.lukostreleckysvaz.cz/vysl18/v_zno_20180824.pdf

 

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2015-2016 LK ARCUS Plzeň

Vytvořeno službou Webnode