Misrovství dospělých a dorostu v terénní lukostřelbě 2018

11.10.2018 23:25

Ve dnech 5.-7.10.2018 proběhl pro "Arcusáky" poslední mistrovský šampionát v terénní lukostřelbě. Do krásného prostředí zámku v Čechách pod Kosířem odjela rekordní výprava našeho klubu - 15 lukostřelců a tři členové výpravy. A to ještě z Chebu za námi dojela jako 16 závodnice Martina Zikmundová, kterou jsme nahostovali do družstva dospělých.

Do místa konání jsme odjeli dvěma mikrobusy, které nám zapůjčila firma KOŽELUHA ČESKÝ TRUHLÁŘ s.r.o. Moc děkujeme.

A jak to pro nás dopadlo? No jak jinak, než medailově.

Nejdříve si smíšené družstvo kadetů - Jakub Bešta, Samuel Švinger a Johanka Horáčková vystříleno v sobotu mistrovský titul v družstech a s tím spojenou zlatou medaili. V sobotním klání si do nedělních finálových bojů, tedy mezi nejlepší čtyři zajistilo účast smíšené družstvo dospělých, které ve složení Maruška Horáčková, Martina Zikmundová a Filip Hoška. Bohužel v neděli na ně zbyly brambory a nebyli jediní.

Ještě v sobotu do čtyřky postoupili Zbyněk Ambrož v seniorech holý luk, Ondřej Kníže, reflexní luk muži, Matěj Tyrpekl, junioři reflexní luk a Radka Štádlerová s Johankou Horáčkovou v reflexním luku kadetky.

V neděli doběhly kvalifikačný kola a začala finálová kola. A náš závěrečný účet je úžasný.

Zlaté medaile a tilul Mistra ČR získala Maruška Horáčková v ženách RL, Michal Heřman v seniorech RL a k tomu zlato ze soboty v družstvech kadetů RL.

Stříbrné medaile vybojovali Jakub Bešta v katech RL a Radka Štádlerová v kadetkách RL.

A teď ty barambory, tedy čtvrtá místa - Ondřej Kníže muži RL, Zdeněk Horáček senioři RL, Matěj Tyrpekl junioři RL, Johanka Horáčková kadetky RL a již zmíněné družstvo dospělých.

Když to sečteme, přivezli jsme pět medailí a celkem nás bylo 9 ze 16 mezi nejlepími čtyřma a obě družstva. Výtečné.

Všem patří poděkování za vzornou reprezentaci našeho klubu, města i kraje.  

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2015-2016 LK ARCUS Plzeň

Vytvořeno službou Webnode