Pohár pro Barboru

16.07.2018 23:52

V sobotu 14.7.2018 se uskutečnil pohárový závod ČLS s příznačným názvem "Pohár pro Barboru". Závodu se zúčastnilo 89 lukostřelců z 19 lukostřeleckých klubů a oddílů. Závod měl vše, co správný lukostřelecký závod má mít. Velkou účast, napětí ve tvářích závodníků, sluníčko na obloze, které na dvě sady vystřídala průtrž mracen. Ale ani to neubralo na krásné atmosféře závodu.

Velkou radost nám udělali členové našeho klubu, kteří vyhráli svoje karegorie, zejména s přehledem Maruška Horáčková v ženách a Jakub Bešta v kadetech, dále v kategorii seniorů dominoval Michal Heřman, všichni reflexní (olympijský luk). V holém luku zvítězil Filip Hoška. Ocenit je třeba i druhé místo Zbyňka Amrože - holý luk muži a také třetí místo Valentina Papaziána v kategorii juniorů.

Povedl se i vložený závod mix týmů v kategoriích kadetů a dospělých. V kadetech náš mix tým Radka Štádlerová, Jakub Bešta obsadil celkové 4. místo. V kategorii dospělých Maruška Horáčková a Ondřej Kníže byli druzí.

Všem našim závodníkům gratulujeme za statečné výsledky v rozmarném červencovém počací.

Poděkování patří všem členům klubu, kteří pomohli tento významný závod připravit, bez nich by nebylo možné na tak vysoké úrovni tento závod uspořádat.

Výsledky závodu najdete na: files.lukostreleckysvaz.cz/vysl18/v_arc_20180714.pdf

 

Zpět

Vyhledávání

© 2015-2016 LK ARCUS Plzeň

Vytvořeno službou Webnode